Novinky o TH

BTK App bude spuštěna 24. listopadu!

12. listopadu 2011 v 0:39 | Danca Kaulitz
imagebam.com
BTK Personal Messenger
Všechno, co jste vžycky chtěli vědět
Co dělají dvojčata celý den?
Kde jsou?
Jaké jsou jejich myšlenky?
Co má Bill na sobě?
Získejte všechny informace jako první. Podívejte se do zákulisí a buďte nejblíž, jak je to jen možné. Vše, co potřebujete, je tato App.
  • Nemusíte čekat na chybné zprávy nebo špatné záběry od paparazzi. Úplně poprvé sdílejí Bill a Tom jejich osobní životy.
  • Budou vám posílat exkluzivní osobní fotky, videa, hudbu a více. Konečně budete mít příležitost dostat se přímo k dvojčatům.
  • Nezáleží na tom, jestli žijete v Asii, Austrálii, Evropě, Jižní Americe, USA nebo na nějaké jiné části světa. Chytnete nás všude. Tenhle obsah nezískáte nikde jinde!
  • Tato App je dostupná pro Iphone, Ipad a všechny smartphony Android všude na světě.
V obchodech: 24. listopadu 2011
(Už se těšim až si to pořídím:-))

Tokio Hotel: Bill a Tom oznamují Fan-App!!

28. října 2011 v 13:42 | Danca Kaulitz
Bill a Tom právě oznámili App pro Iphone a Android, fanoušci jim tak mohou být ještě blíž než kdy předtím. Samozřejmě, že všechno je tak trochu reklamní blábol, ale nápad to není špatný a fanoušci Tokio Hotel to považují za jisté znamení, že se Tokio Hotel pomalu, ale jistě, vrací z tvůrčí přestávky. Přesně podle motta: "Strč si svou hvězdu do kapsy" chtějí Tom a Bill Kaulitzovi dopřát svým fanouškům naprosto osobní pohled do jejich životů. Když podle MTV máte na webu největší Fan Army, musíte jim také něco nabídnout.

Tokio Hotel kasírují peníze z daní!

20. října 2011 v 17:51 | Danca Kaulitz
Je teď tahle kapela na mizině, nebo proč Bill & spol potřebují najednou pomoc od státu?
Německo nebylo dost
V Německu se to kolem muzikantů z Magdeburku spíše uklidnilo; zato v zahraničí prorážejí více: Poté, co si ve Francii mohli vybudovat solidní základu fanoušků, vystupovali dokonce na druhé straně oceánu v Los Angeles a vypadá to, že, teď dobývají Asii.
Tokio Hotel v Tokiu
V prosinci minulého roku tak mohli zrealizovat sen, který měli od začátku jejich kariéry v roce 2005: Směli vystoupit v Tokiu, městě, kterému kapela vděčila svým jménem, a ejhle: Také v japonské metropoli byli přivítání křičícími fanoušky.

Kytara podepsaná TH:-)

17. října 2011 v 22:09 | Danca Kaulitz
Brazilští fanoušci mají šanci vyhrát kytaru podepsanou Tokio Hotel na RadioDisney.com.br. Soutěž končí 31. října 2011.

"No a my zase nic"

Tokio Hotel pokračují jako návrháři?

16. října 2011 v 20:50 | Danca Kaulitz
Tokio Hotel, popř. Bill Kaulitz a jeho bratr Tom vypadají na to, že budou pokračovat jako návrháři. Všichni fanoušci kapely vědí, že Tom Kaulitz a jeho dvojče vytvořili triko pro organizaci "Designers Against Aids." Ke zklamání fanoušků bylo triko velice rychle vyprodáno. Podle drbů na webu by měla jít do oběhu druhá várka. "Rock Hard F㋖㋖㋖ Safe" bylo mottem tohoto trika. První várka tohoto trika byla vyrobena už v roce 2009.
Nová várka v době, kdy každý fanoušek Tokio Hotel touží po novince, by se opět mohla dobře prodávat. Drby, že Tokio Hotel mezitím navrhují nové triko zatím nejsou potvrzeny. To by ovšem bylo překvapující, protože kluci se údajně zabývají přípravami na nové album.

Tokio Hotel totálně změnili image, z Billa je blonďák!

26. září 2011 v 21:56 | Danca Kaulitz
Německá skupina Tokio Hotel je k nepoznání. Bratři Bill a Tom Kaulitzovi se rozhodli pro změnu imgae. Bill konečně odhodil holčičí vzhled a nechal si narůst strniště. Svou černou hřívu ostříhal a odbarvil.
Dvojčata Bill a Tom oslavila na začátku září dvaadvacáté narozeniny. Už to nejsou žádné děti a dokazují to i svým vzhledem.
Pryč jsou černé dikobrazí vlasy Billa. Teď je z něj blonďák a nechal si dokonce narůst vousy. Dámský vzhled ale úplně neopustil, jak ukázal v halence s mašlí.
Ani jeho bratr Tom teď holení moc nedává. K tomu dredy vyměnil za dlouhé copánky.
Jejich původní vzhled si můžete připomenout v jejich nejlepších klipech, které odvysíláme v pořadu best of.
Čas vysílání:
Středa 28. září 12:00
Neděle 2. října 12:00
http://i.idnes.cz/11/093/cl6/NH3e154a_TH.jpg
http://i.idnes.cz/11/093/cl5/NH3e154a_TH2.jpg

Happy Birthday Gustav!!!

8. září 2011 v 11:28 | Danca Kaulitz

Tak jako před týdnem dvojčatům, tak i dneska Gustíkovi chci popřát k jeho krásným 23tím narozeninám hodně zdraví, štěstí, lásky a všeho, co ke spokojenému životu potřebuje, taky hodně úspěchů a pevný nervy s ostatnímy členy kapely :D :D

Bill a Tom slaví 22hé narozeniny!!!!

1. září 2011 v 15:00 | Danca Kaulitz

Tak a je tu opět onen významný den, kdy nejen začíná další školní rok, ale taky slaví svoje už krásné dvaadvacáté narozeniny ty nejbáječnější dvojčata pod sluncem....
Ano, je to k nevíře, ale s těch dvou klučíků, které většina z nás poznala jako patnáctileté hvězdičky vyrostli dva nádherný chlapáci a dnes slaví už 22 let.
Takže co klukům popřát?? Přeju jim hlavně, to co si v životě nemůžou koupit za peníze, takže především zdraví, lásku a štěstí....
potom samozřejmě úspěch a to nejen v kapele ale i v osobním životě, ať se klukům splní všechna nejtajnější přání a hlavně ať si zůstanou navzájem tak vzácní, jako si byli do teď....
Takže krásný narozeniny kluci!!!♥♥

6 let Durch Den Monsun a Tokio Hotel!!!!

15. srpna 2011 v 12:16 | Danca Kaulitz
http://oi55.tinypic.com/33lmr03.jpg

Přesně dneska je tomu šest let, co byl poprvé zveřejněn singl Durch Den Monsun a tudíš od toho dne i začala vzrůstat popularita Tokio Hotel až do dnešních rozměrů. Kluci za tu dobu hodně dospěli a my fanoušci s nimi, získali mnoho cen, zlatých a platinových desek, koncertovali už snad ve všech zemích světa a v loňském roce dosáhli svého životního snu a poprvé vystoupili v japonském Tokiu, do kterého se letos vrátili.....

Bill & Tom Kaulitz: Oběd v Los Angeles!

1. srpna 2011 v 11:25 | Danca Kaulitz
Bill a Tom Kaulitzovi opouštěli místní restauraci s nápojem v ruce poté, co
byli společně na obědě v neděli (31. července) v Los Angeles.
21letí členové kapely Tokio Hotel a dvojčata nedávno nechali na zakázku udělat prsten pro vítěže soutěže, která se konala na podporu záchranných prací v Japonsku.
Bill a Tom, společně se členy kapely - Georgem Listingem a Gustavem Schäferem vystupovali minulý měsíc na MTV Video Music Aid Japan a také darovali kytaru, která byla použita v jejich klipu "Scream."


Tokio Hotel získávají jako první německá kapela MTV cenu v Japonsku!!

4. července 2011 v 21:32 | Danca Kaulitz
Berlín. Teprve minulý týden přerušili Tokio Hotel svoji pauzu ukazování se na veřejnosti a vystoupili ve velkém darovacím vysílání MTV Japan - "Music Aid". Tokio Hotel společně s mezinárodními a národními hvězdami včetně Lady Gaga sesbírali dary pro oběti zemětřesení a tsunami.
Teď byli vyhlášeni vítězové letošního ročníku MTV Video Music Awards. Tokio Hotel jako první německá rocková kapela získali MTV cenu v Japonsku.
Jak MTV Networks teď oficiálně potvrdila, Tokio Hotel s "Darkside of the Sun" v kategorii "Nejlepší rockové video" porazili všechny ostatní interprety. Čtyři Magdeburčani tak tímto byli přijati do všech MTV cen po celém světě. Včetně čtyř European Music Awards (mezi jinými "Nejlepší nováček" a "Nejlepší headliner"), čtyři MTV Latin Awards (mezi jinými za "Nejlepší song" a jinak téměř nedostupné MTV USA Video Music Award jako "Nejlepší nováček" v Americe (tuto cenu předtím získali interpreti jako Nirvana, Guns N' Roses a Eminem).
Celkově Tokio Hotel vyhráli již rekordních 92 národních a mezinárodních ocenění a doposud obdrželi 58krát Platinu a 87krát Zlato.

Tokio Hotel dostali 500 000 Euro za 10 minutové vystoupení!!!

4. června 2011 v 21:18 | Danca Kaulitz
http://bilder.bild.de/fotos-skaliert/th-17499800-mfbq-18213304/3,h=343.bild.jpg
Jaký to úžasný honorář! Německá rocková kapela Tokio Hotel inkasovala půl milionu Euro za deseti minutové vystoupení v pátek večer v Moskvě!
Jak se BILD.de dozvěděl, ruský televizní kanál "MUZ-TV" zaplatit čtyřem muzikantům rekordní částku za tři živě odehrané songy ve velké ruské TV-show.
Kapela latěla z Los Angeles první třídou s 10 členným týmem, byli ubytováni v luxusním apartmánu v Ritz-Carlton a nepřetržitě byli pohoštěni nejjemnějším beluga-kaviárem, humrem a ročníkovým šampaňským.

Tokio Hotel vystoupí na MTV Japan Awards!!

1. června 2011 v 10:32 | Danca Kaulitz

MTV Japan Awards a kampaň MUSIC OF HOPE se dávají dohromady kvůli slavnostnímu večeru podpory.

MTV Europe představí LIVE vystoupení z MTV Japan Awards, které bude 25. června.
Jako vystupující na MTV VIDEO MUSIC AID JAPAN oznámila MTV Japan globálně multiplatinové rockové interprety Tokio Hotel, korejské super kapely Girls Generation a SHINee, britskou rockovou kapelu One Night Only a místní oblíbence a Monkey Majik. K desátému ročníku MTV Video Music Awards Japan (VMAJ), která je ve prospěch japonského Červeného kříže se připojí Lady Gaga, Exile a Kana Nishino.

PETA Kids - soutěž!!

19. května 2011 v 11:05 | Danca Kaulitz
'Tokio Hotel-hvězdy' Bill & Tom Kaulitzovi chtějí: "Divoká zvířata pryč z cirkusu!"
"Jen si představte, že zvířata jsou po celý svůj život chována takhle," říká Bil, "Cirkus s vystoupením zvířat musí být zakázán, existuje spousta zajímavých alternativ!"
K tomu vylosujeme:
- 4 Tokio Hotel-mikiny
- 6 Tokio Hotel-hrnků a
- 6 Tokio Hotel-prstenů
Takže jdeme na to. Které zajímavé alternativy tě napadají místo návštěvy cirkusu s vystoupením zvířat?
Vlastně tu jde o to, strávit čas se svou rodinou a svými přáteli.
Možná budeš šťastným výhercem? Napiš nám email na info@petakids.de s tvojí alternativou, do předmětu napiš 'Tokio Hotel'.
Uzávěrka je 30. června 2011.

Tokio Hotel budou vystupovat na MTV Video Music Aid Japan!

13. května 2011 v 9:55 | Danca Kaulitz
Tokio Hotel 25. června vystoupí v Tokiu na MTV Video Music Aid Japan 2011! Tuto zprávu zveřejnila oficiální webová stránka VMAJ.
Live vystoupení: Tokio Hotel, Lady Gaga, Exile, Monkey Majik, 西野カナ, SHINee a mnoho dalších.
Nezapomeňte i nadále hlasovat pro Tokio Hotel v kategorii "Best Rock Video". Hlasování končí 15. června. Hlasuj!

Muz-TV Awards 2011 - live stream!

10. května 2011 v 10:09 | Danca Kaulitz
03.06.2011 se v Moskvě koná "Muz-TV Awards," kde Tokio Hotel budou vystupovat. Na http://kaban.tv/muz-tv-online můžete sledovat live stream. Červený koberec by měl začít v 16:00 a show 18:00 našeho času.

Tokio Hotel v pátek na MTV World Stage!

10. května 2011 v 10:06 | Danca Kaulitz
http://image.tn.nova.cz/media/images/600x338/Mar2010/604934.jpg?d41d
Podívejte se na koncert německého kvartetu, jehož písně pravidelně bourají hitparádu Wishlist česko-slovenské MTV.
Nejdříve se stali fenoménem v rodném Německu, kde už jejich první deska Schrei strhla v roce 2005 obrovskou vlnu zájmu. Netrvalo dlouho a stali se mezinárodním fenoménem. Svou kombinací emotivního popu a rocku a výstřední image frontmana Billa Kaulitze prostě zaujali v ten správný moment.
V živém vystoupení v rámci MTV World Stage se ale můžete přesvědčit, že nejde o uměle vytvořené hvězdičky, ale že jako muzikanti a showmani skutečně umí.
Tokio Hotel na MTV World Stage uvidíte v pátek 13. května od 22 hodin na česko-slovenské MTV!
source: mtv.cz

Podpořte TH na MTV Video Music Aid Japan Awards!

6. května 2011 v 22:18 | Danca Kaulitz
Už jste se zúčastnili japonského hlasování? Podpořte Billa, Toma, Gustava & Georga na velké MTV Video Music Aid Japan Awards v kategorii BEST ROCK VIDEO. Jednoduše navštivte TUTO STRÁNKU a hlasujte!
P.S. Podívejte se na obrázek, abyste viděli, kde se nachází odkaz pro hlasování ;)

Děkujeme za Tvoji podporu!!
http://www.tokiohotel.com/3/media/image/japanvoting-20110505190406-499_400.jpg
source: tokiohotel.de

O Music Awards: Tokio Hotel vyhrávají Fan Army FTW Award!

29. dubna 2011 v 17:52 | Danca Kaulitz
http://buzzworthy.mtv.com/wp-content/uploads/2011/04/tokio.jpg
LIDI! Třepu se/brečím!!! Jak je v němčině "třepu se/brečím"?? Fanoušci Tokio Hotel vyhráli MTV O Music Award za Fan Army FTW!!!!! To znamená, že fanoušci/aliens Tokio Hotel jsou ti nejhlasitější, nejvěrnější, nejoddanější, nejskalnější fanoušci na CELÉM internetu. A vy jste také ti nejlepší hlasující, silnější než Justin Bieber Beliebers, 30 Seconds To Mars' Echelon, Adam Lambert's Glamberts, Musers, My Chemical Romance's MCRmy, Lady Gaga's Little Monsters, Rain's Clouds, Nicki Minaj's Barbiez, Katy Perry's Katy Cats, Trey Songz's Angels, Rihanna Navy aWiz Khalifa's Taylor Gang, mít největší hardcore armárdu fanoušků je pro Tokio Hotel významná pocta.
Čtyři kluky z Magdeburku následujete od jejich skromných začátků jako Devilish až ke Comet Awards, platinovým deskám, EMAs a jeich VMA (nemluvě o tří ročním pokrytí na Buzzworthy). Jste ti nejhlasitější, nejpyšnější hudební fanoušci! Takže gratulace k výhře Fan Army FTW!

Tokio Hotel budou na Muz-TV Awards v Moskvě!

15. dubna 2011 v 14:19 | Danny
Je to oficiálně potvrzené! Tokio Hotel budou na Muz-TV Awards, které se koná 3.6.2011 v Moskvě. Budou tam vystupovat jako Headliner.

Promo video:

TH For Japan: Pošli fotku a vyhraj jedinečnou cenu!

15. dubna 2011 v 11:39 | Danca Kaulitz

Velké poděkování všem, kteří se již angažovali v akci "TH For Japan". Tvoje úžasné zapojení chceme samozřejmě odměnit. Ukaž celém světu svoji angažovanost a pošli nám na email tvoji fotku a placky "TH for Japan". Výběr všech poslaných fotek zveřejníme našem oficiálním Tokio Hotel profilu na Facebooku! Z poslaných fotek vytáhneme jednoho výherce/výherkyni, který/která obdrží naprosto speciální a skutečně jedinečnou cenu:
Tvůj naprosto osobní Tokio Hotel prsten! Zlatník ho jenom pro Tebe zhotoví z části pódiového zábradlí velkého Evropského turné "Welcome to HUMANOID City"! Absolutní unikát!
A takto se můžeš zúčastnit: Pošli svoji fotku placek TH for Japan na email fans@TokioHotel.de. Výběr poslaných fotek zveřejníme na facebook.com/tokiohotel. Navíc na konci akce (31. května 2011 - 23:59:59 CET) vybereme vítěze, který dostane prsten "TH for Japan"!
Hodně štěstí a děkujeme za úžasnou podporu!!!
P.S.: I když si svoje placky ještě nedostal/a, každý má stejnou možnost vyhrát... i když nám fotku zašleš až za pár dní.
tokiohotel.de

Dopis od TH pro Japonsko:-)

15. dubna 2011 v 11:33 | Danca Kaulitz
Ahoj, Japonsko!
Jen chceme, abyste všichni věděli, že jsme při vás v této opravdu smutné a těžké situaci. Všechny naše myšlenky a LÁSKA jdou k vám!!! Doufáme, že vše bude brzo lepší, lidi, spojte se podporujte se navzájem.
Jen to NEJLEPŠÍ! Tokio Hotel!
Bill, Tom, Georg, Gustav

Bravo.de - Hlasujte pro Billa!!

9. dubna 2011 v 21:18 | Danca Kaulitz
Minulý týden, 31. března, jsme v naší online-redakci přemýšleli, koho můžeme postavit pro Justinovi Bieberovi v hlasování duelu hvězd. Byli tam Joe Jonas, Andrea Renzullo, Robert Pattinson. Nikdo z nich nemohl na Justina dodnes dosáhnout, ale jeden to dělá Justinovi obzvlášť těžké - Bill Kaulitz z Tokio Hotel.
http://www.bravo.de/sites/default/files/binary/image/0253/253056/480x300/948BP/kpZt/justin-bieber-bill-kaulitz-actionpress-getty-bild-1.jpg

Jakmile minulý týden na bravo.de začalo neškodné hlasování, vyvinula se soutěž mezi fanoušky Justina Biebera a Billa Kaulitze z Tokio Hotel. Na začátku minulý čtvrtek to vypadalo na jasný výsledek pro Billa. Také jeho fanoušci si byli jeho vítězstvím docela jistí. Pilně komentovali:
Billkiss: Bill je ten nejlepší a má nejlepší fanoušky!
Mariebillk: Ano! Bill je nejlepší!! A má nejlepší fanoušky!
nataliasampaio: hahahahaha "JUSTIN nemůže Billovi konkurovat!
BillKaulitzGirl: anoooo a jak bill vyhrává *_* úžasné <3<3<3<3 a Bill není out, th jsou velmi úspěšní! Jak vidíte, žádný justin bieber na něho nemá
Bill Kaulitz měl opravdu velký náskok, ale Justinovi fanoušci ztrátu stáhli a tak začal silný návrat. Teď je s 52 % před Billem a ve dne v noci se znovu hlasuje. Šílené! Toto hlasování běží do neděle a my jsme zvědaví, kdo z nich vystoupí na stupně vítězů. Aktuálně to pro Justina vypadá velmi dobře, ale fanoušci Tokio Hotel se už mnohokrát ukázali, že jsou velmi silní a stojí za jejich oblíbenou kapelou. Těšíme se na mírumilovný zápas.
Hlasování je také na naší partnerské stránce www.quizfest.de .

Hlasujte pro Billa

MTV MMM 2011 - Prohra TH:-(

1. dubna 2011 v 8:48 | Danca Kaulitz
Tady se můžete podívat na výsledky 4tého kola MTV March Musical Madness 2011 ve kterém Tokio Hotel prohráli s Paramore...Je to škoda, ale i tak jsou pořád mezi 8 nejlepšími a to z 64 interpretů:-)

Happy Birthday Georg!!!

31. března 2011 v 21:23 | Danca Kaulitz
Dneska Georg slaví krásných 24 let....
Letí to jako voda, nedávno mu bylo ještě náct a teď už je to takovej chlapák:-)
Takže já mu chci k dnešním narozkám popřát hodně zdraví, lásky, štěstí, pohody, úspěchů a pevný nervy s těma třema číslama se kterýma hraje v kapele....:-)
 
 

Reklama
Reklama