Tokio Hotel kasírují peníze z daní!

20. října 2011 v 17:51 | Danca Kaulitz |  Novinky o TH
Je teď tahle kapela na mizině, nebo proč Bill & spol potřebují najednou pomoc od státu?
Německo nebylo dost
V Německu se to kolem muzikantů z Magdeburku spíše uklidnilo; zato v zahraničí prorážejí více: Poté, co si ve Francii mohli vybudovat solidní základu fanoušků, vystupovali dokonce na druhé straně oceánu v Los Angeles a vypadá to, že, teď dobývají Asii.
Tokio Hotel v Tokiu
V prosinci minulého roku tak mohli zrealizovat sen, který měli od začátku jejich kariéry v roce 2005: Směli vystoupit v Tokiu, městě, kterému kapela vděčila svým jménem, a ejhle: Také v japonské metropoli byli přivítání křičícími fanoušky.

Cestu financovali němečtí daňoví poplatníci
Ale i v případě, že němečtí fanoušci své hvězdy v této zemi už nemají možnost téměř vůbec vidět - jako zdroj peněz pro Tokio-sen čtyřech kluků jsou pořád ještě dost dobří: Stát totiž každý rok dává obrovské sumy peněz na podporu hudby. V roce 2010 to bylo přes 44 milionů eur, ze kterých si Tokio Hotel shrábli 25 738 eur za vystoupení v Japonsku.
"Když za to mluví zahraniční politika a velikost projektu," oprávněné ministerstvo zahraničí rádo vydá několik tisíc eur, aby kapelu podpořilo.
Podpora hudby je samozřejmě užitečná, ale je skutečně nutné, aby kapela, která slaví celosvětový úspěch a prodala už přes šest milionů CD, byla podporována takovouto částkou?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama