Říjen 2011

Čtvrté narozeniny blogu!!!

28. října 2011 v 14:13 | Danca Kaulitz |  Já a blog

Tak už jsou tomu čtyři roky, co jsem si založila tenhle blog a tím se uvázala k tomu, abych u něj proseděla denně hodiny a snažila se ho vypracovat tam kam jsem ho vypracovala. Ono mít blog, což asi všichni víte není žádná procházka růžovou zahradou a člověk mu musí ten čas obětovat, jako by to bylo jeho dítě. A já jsem ráda, že můj blog se stal tak oblíbeným a že všechno co jsem tady udělala mělo nějakou cenu...no a jak už jsem říkala, tak už jsou to čtyři roky, co tenhle blog spatřil světlo světa, jo vím, že poslední třičtvrtě roku trávím nejvíc času TADY na mím druhým blogu, ale to neznamená že bych 30 STM měla radši než Tokiáky, jen sami víte, že se teď kolem kluků vážně nic nedělo, tak jsem blogovala o dům dál... Ale teď už větřím změny. Kluci by měli mít příští rok nové album a nový turné, takže to tu bude opět praskat ve švech novinkama....slibuju:-)
No a tak teda svímu blogu přeju další úspěchy, další fajn Sbčka a hodně návštěvníků, kteří se sem budou rádi vracet:-)

Tokio Hotel: Bill a Tom oznamují Fan-App!!

28. října 2011 v 13:42 | Danca Kaulitz |  Novinky o TH
Bill a Tom právě oznámili App pro Iphone a Android, fanoušci jim tak mohou být ještě blíž než kdy předtím. Samozřejmě, že všechno je tak trochu reklamní blábol, ale nápad to není špatný a fanoušci Tokio Hotel to považují za jisté znamení, že se Tokio Hotel pomalu, ale jistě, vrací z tvůrčí přestávky. Přesně podle motta: "Strč si svou hvězdu do kapsy" chtějí Tom a Bill Kaulitzovi dopřát svým fanouškům naprosto osobní pohled do jejich životů. Když podle MTV máte na webu největší Fan Army, musíte jim také něco nabídnout.

Bejvávalo...

20. října 2011 v 18:15 | Danca Kaulitz |  ♥Bill Kaulitz♥

Tokio Hotel kasírují peníze z daní!

20. října 2011 v 17:51 | Danca Kaulitz |  Novinky o TH
Je teď tahle kapela na mizině, nebo proč Bill & spol potřebují najednou pomoc od státu?
Německo nebylo dost
V Německu se to kolem muzikantů z Magdeburku spíše uklidnilo; zato v zahraničí prorážejí více: Poté, co si ve Francii mohli vybudovat solidní základu fanoušků, vystupovali dokonce na druhé straně oceánu v Los Angeles a vypadá to, že, teď dobývají Asii.
Tokio Hotel v Tokiu
V prosinci minulého roku tak mohli zrealizovat sen, který měli od začátku jejich kariéry v roce 2005: Směli vystoupit v Tokiu, městě, kterému kapela vděčila svým jménem, a ejhle: Také v japonské metropoli byli přivítání křičícími fanoušky.

Kytara podepsaná TH:-)

17. října 2011 v 22:09 | Danca Kaulitz |  Novinky o TH
Brazilští fanoušci mají šanci vyhrát kytaru podepsanou Tokio Hotel na RadioDisney.com.br. Soutěž končí 31. října 2011.

"No a my zase nic"

Tokio Hotel pokračují jako návrháři?

16. října 2011 v 20:50 | Danca Kaulitz |  Novinky o TH
Tokio Hotel, popř. Bill Kaulitz a jeho bratr Tom vypadají na to, že budou pokračovat jako návrháři. Všichni fanoušci kapely vědí, že Tom Kaulitz a jeho dvojče vytvořili triko pro organizaci "Designers Against Aids." Ke zklamání fanoušků bylo triko velice rychle vyprodáno. Podle drbů na webu by měla jít do oběhu druhá várka. "Rock Hard F㋖㋖㋖ Safe" bylo mottem tohoto trika. První várka tohoto trika byla vyrobena už v roce 2009.
Nová várka v době, kdy každý fanoušek Tokio Hotel touží po novince, by se opět mohla dobře prodávat. Drby, že Tokio Hotel mezitím navrhují nové triko zatím nejsou potvrzeny. To by ovšem bylo překvapující, protože kluci se údajně zabývají přípravami na nové album.

Twins v Los Angeles (12.10.2011)

16. října 2011 v 20:19 | Danca Kaulitz |  Twins Kaulitz