Červenec 2011


MTV Video Music Aid Japan 2011 - Videomessage from Bill & Tom:-)

22. července 2011 v 10:07 | Danca Kaulitz |  Videa TH

Bill: Ahoj všichni, jak to jde? Jsme tady, abychom vám poslali malou video-zprávu, protože jsme v té nejlepší náladě vůbec. Právě jsme dostali informaci, že jsme v Japonsku vyhráli MTV cenu za "Nejlepší rockové video." Je to absolutně šílené, nikdy jsme nepředpokládali, že vyhrajeme, takže jsme naprosto hrdí a šťastní a chceme poděkovat každému, kdo splnil tento sen. Naše první cena v Japonsku - to je neuvěřitelné a nikdy to nezapomeneme. Mockrát děkujeme za vaši lásku, za vaši podporu a doufáme, že vás velmi brzo uvidíme.
Tom: Děkujeme.Tokio Hotel získávají jako první německá kapela MTV cenu v Japonsku!!

4. července 2011 v 21:32 | Danca Kaulitz |  Novinky o TH
Berlín. Teprve minulý týden přerušili Tokio Hotel svoji pauzu ukazování se na veřejnosti a vystoupili ve velkém darovacím vysílání MTV Japan - "Music Aid". Tokio Hotel společně s mezinárodními a národními hvězdami včetně Lady Gaga sesbírali dary pro oběti zemětřesení a tsunami.
Teď byli vyhlášeni vítězové letošního ročníku MTV Video Music Awards. Tokio Hotel jako první německá rocková kapela získali MTV cenu v Japonsku.
Jak MTV Networks teď oficiálně potvrdila, Tokio Hotel s "Darkside of the Sun" v kategorii "Nejlepší rockové video" porazili všechny ostatní interprety. Čtyři Magdeburčani tak tímto byli přijati do všech MTV cen po celém světě. Včetně čtyř European Music Awards (mezi jinými "Nejlepší nováček" a "Nejlepší headliner"), čtyři MTV Latin Awards (mezi jinými za "Nejlepší song" a jinak téměř nedostupné MTV USA Video Music Award jako "Nejlepší nováček" v Americe (tuto cenu předtím získali interpreti jako Nirvana, Guns N' Roses a Eminem).
Celkově Tokio Hotel vyhráli již rekordních 92 národních a mezinárodních ocenění a doposud obdrželi 58krát Platinu a 87krát Zlato.