Duben 2011

MTVOMA 2011 - Tokio Hotel Videomessage:-)

29. dubna 2011 v 18:00 | Danca Kaulitz |  Videa TH

Bill: Hej lidi! Gratulace všem. Právě jsme dostali zprávu, že jste vyhráli MTV Award za 'Best Fan Army - Aliens'. Gratulace za to. Je to neuvěřitelné a víte, na vrchol všeho - je to jako, chvíli jsme necestovali, chvíli jsme nevydali desku a vy nás stále tak moc podporujete. To je prostě neuvěřitelné, činí nás to tak hrdými a šťastnými mít takové fanoušky! Tak moc si to zasloužíte. Takže dnes v noci je to vaše noc. Chci, abyste oslavili sebe, šli ven a měli čas svého života. Uvidíme se velmi brzo. Mockrát děkujeme.
Tom: Děkujeme.
******
Vážně nevim, jestli už Billoušovi docházej nápady jak překvapit fanoušky, nebo jestli chce všem dokázat, že je chlap, ale tohle už je vážně moc...vypadá jak z planety opic a navíc mu to děsně nesluší...prostě hrůza, doufám, že to z tý tlamičky shodí, protože na tohle já se odmítám teda dívat...

O Music Awards: Tokio Hotel vyhrávají Fan Army FTW Award!

29. dubna 2011 v 17:52 | Danca Kaulitz |  Novinky o TH
http://buzzworthy.mtv.com/wp-content/uploads/2011/04/tokio.jpg
LIDI! Třepu se/brečím!!! Jak je v němčině "třepu se/brečím"?? Fanoušci Tokio Hotel vyhráli MTV O Music Award za Fan Army FTW!!!!! To znamená, že fanoušci/aliens Tokio Hotel jsou ti nejhlasitější, nejvěrnější, nejoddanější, nejskalnější fanoušci na CELÉM internetu. A vy jste také ti nejlepší hlasující, silnější než Justin Bieber Beliebers, 30 Seconds To Mars' Echelon, Adam Lambert's Glamberts, Musers, My Chemical Romance's MCRmy, Lady Gaga's Little Monsters, Rain's Clouds, Nicki Minaj's Barbiez, Katy Perry's Katy Cats, Trey Songz's Angels, Rihanna Navy aWiz Khalifa's Taylor Gang, mít největší hardcore armárdu fanoušků je pro Tokio Hotel významná pocta.
Čtyři kluky z Magdeburku následujete od jejich skromných začátků jako Devilish až ke Comet Awards, platinovým deskám, EMAs a jeich VMA (nemluvě o tří ročním pokrytí na Buzzworthy). Jste ti nejhlasitější, nejpyšnější hudební fanoušci! Takže gratulace k výhře Fan Army FTW!

Starší fotky Billa:-)

25. dubna 2011 v 16:31 | Danca Kaulitz |  ♥Bill Kaulitz♥
Poslední dobou se kolem kluků vůbec nic neděje, čehož jste si už asi všichni všimli....tak tady je aspoň pár starších foteček toho našeho dokonalého černovlasého stvoření:-)♥


Tokio Hotel budou na Muz-TV Awards v Moskvě!

15. dubna 2011 v 14:19 | Danny |  Novinky o TH
Je to oficiálně potvrzené! Tokio Hotel budou na Muz-TV Awards, které se koná 3.6.2011 v Moskvě. Budou tam vystupovat jako Headliner.

Promo video:

THčka v Tokyu (08.02.2011)

15. dubna 2011 v 11:41 | Danca Kaulitz |  Fotky TH
InRock (JP) #329

TH For Japan: Pošli fotku a vyhraj jedinečnou cenu!

15. dubna 2011 v 11:39 | Danca Kaulitz |  Novinky o TH

Velké poděkování všem, kteří se již angažovali v akci "TH For Japan". Tvoje úžasné zapojení chceme samozřejmě odměnit. Ukaž celém světu svoji angažovanost a pošli nám na email tvoji fotku a placky "TH for Japan". Výběr všech poslaných fotek zveřejníme našem oficiálním Tokio Hotel profilu na Facebooku! Z poslaných fotek vytáhneme jednoho výherce/výherkyni, který/která obdrží naprosto speciální a skutečně jedinečnou cenu:
Tvůj naprosto osobní Tokio Hotel prsten! Zlatník ho jenom pro Tebe zhotoví z části pódiového zábradlí velkého Evropského turné "Welcome to HUMANOID City"! Absolutní unikát!
A takto se můžeš zúčastnit: Pošli svoji fotku placek TH for Japan na email fans@TokioHotel.de. Výběr poslaných fotek zveřejníme na facebook.com/tokiohotel. Navíc na konci akce (31. května 2011 - 23:59:59 CET) vybereme vítěze, který dostane prsten "TH for Japan"!
Hodně štěstí a děkujeme za úžasnou podporu!!!
P.S.: I když si svoje placky ještě nedostal/a, každý má stejnou možnost vyhrát... i když nám fotku zašleš až za pár dní.
tokiohotel.de

Dopis od TH pro Japonsko:-)

15. dubna 2011 v 11:33 | Danca Kaulitz |  Novinky o TH
Ahoj, Japonsko!
Jen chceme, abyste všichni věděli, že jsme při vás v této opravdu smutné a těžké situaci. Všechny naše myšlenky a LÁSKA jdou k vám!!! Doufáme, že vše bude brzo lepší, lidi, spojte se podporujte se navzájem.
Jen to NEJLEPŠÍ! Tokio Hotel!
Bill, Tom, Georg, Gustav

NHK: Reina's Blick (12.04.2011)

13. dubna 2011 v 21:38 | Danca Kaulitz |  Videa TH

Pick Up Artist (TBS) - 10.04.2011

10. dubna 2011 v 22:12 | Danca Kaulitz |  Videa TH

Tokio Hotel - InRock #328 - interview #1

9. dubna 2011 v 21:22 | Danca Kaulitz |  Rozhovory s TH
imagebam.com

Jaký byl přesně váš dojem z vaší první návštěvy Japonska?
Bill: No bylo to opravdu působivé. Bylo to opravdu pěkné, ulice a všichny ti lidé, prostě všechno bylo nádherné, i když jsme jeli domů, pořád jsem o tom mluvil. Protože naposledy jsme tu byli v prosinci, od té doby uplynul měsíc, takže jsme se vrátili a jsem opravdu, opravdu šťastný. Chtěl jsem se vrátit, přijet, prostě jsem se nemohl dočkat, takže jsem opravdu šťastný.
Ale minule byl váš program nabitý, co já vím, neměli jste žádné volno!
Tom: Tentokrát je ještě mnohem víc nabítý (směje).
Bill: To je pravda. Jednoho dne si tu chci udělat dovolenou a prohlédnout si město, mít možnost si to užít. Ale to je v pohodě! Místní lidé jsou opravdu sympatičtí...
Tom: Protože jsme opravdu rádi, že tady můžeme pracovat.
Bill: Jsou tu úžasní fanoušci, všichni jsou tady opravdu milí.

Bravo.de - Hlasujte pro Billa!!

9. dubna 2011 v 21:18 | Danca Kaulitz |  Novinky o TH
Minulý týden, 31. března, jsme v naší online-redakci přemýšleli, koho můžeme postavit pro Justinovi Bieberovi v hlasování duelu hvězd. Byli tam Joe Jonas, Andrea Renzullo, Robert Pattinson. Nikdo z nich nemohl na Justina dodnes dosáhnout, ale jeden to dělá Justinovi obzvlášť těžké - Bill Kaulitz z Tokio Hotel.
http://www.bravo.de/sites/default/files/binary/image/0253/253056/480x300/948BP/kpZt/justin-bieber-bill-kaulitz-actionpress-getty-bild-1.jpg

Jakmile minulý týden na bravo.de začalo neškodné hlasování, vyvinula se soutěž mezi fanoušky Justina Biebera a Billa Kaulitze z Tokio Hotel. Na začátku minulý čtvrtek to vypadalo na jasný výsledek pro Billa. Také jeho fanoušci si byli jeho vítězstvím docela jistí. Pilně komentovali:
Billkiss: Bill je ten nejlepší a má nejlepší fanoušky!
Mariebillk: Ano! Bill je nejlepší!! A má nejlepší fanoušky!
nataliasampaio: hahahahaha "JUSTIN nemůže Billovi konkurovat!
BillKaulitzGirl: anoooo a jak bill vyhrává *_* úžasné <3<3<3<3 a Bill není out, th jsou velmi úspěšní! Jak vidíte, žádný justin bieber na něho nemá
Bill Kaulitz měl opravdu velký náskok, ale Justinovi fanoušci ztrátu stáhli a tak začal silný návrat. Teď je s 52 % před Billem a ve dne v noci se znovu hlasuje. Šílené! Toto hlasování běží do neděle a my jsme zvědaví, kdo z nich vystoupí na stupně vítězů. Aktuálně to pro Justina vypadá velmi dobře, ale fanoušci Tokio Hotel se už mnohokrát ukázali, že jsou velmi silní a stojí za jejich oblíbenou kapelou. Těšíme se na mírumilovný zápas.
Hlasování je také na naší partnerské stránce www.quizfest.de .

Hlasujte pro Billa


Twins v Tokyu 10.02.2011

6. dubna 2011 v 18:16 | Danca Kaulitz |  Twins Kaulitz


4 roky od prvního koncertu TH v ČR!!

3. dubna 2011 v 21:48 | Danca Kaulitz |  TH - Sazka Arena 3.4.07
Nedávno jsme slavili roční výročí konzíku Tokiáčů v Tesle Areně a dnes už to jsou neuvěřitelný 4 roky od dne, kdy plno z nás vidělo tenhle báječný čtyřlístek poprvé a myslím, že většina z nás bude mít datum 03.04.2007 navždy uloženej někde ve svým srdíčku.....Tenkrát byli kluci ještě téměř děti a dneska to jsou dospělí chlapáci....Ten čas děsně letí a doufám, že kluci se k nám ještě vrátí......

Tady moje jediný dvě fotky, který jsem tam ulovila....většinou jsem natáčela, ale v tak děsný kvalitě, že jsem si to dodneška netroufla nahrát na youtube....takže aspoň ty fotečky, i když v taky dost mizerný kvalitě...

MTV MMM 2011 - Prohra TH:-(

1. dubna 2011 v 8:48 | Danca Kaulitz |  Novinky o TH
Tady se můžete podívat na výsledky 4tého kola MTV March Musical Madness 2011 ve kterém Tokio Hotel prohráli s Paramore...Je to škoda, ale i tak jsou pořád mezi 8 nejlepšími a to z 64 interpretů:-)