Říjen 2010

10x Billie Joe Live:-)

31. října 2010 v 17:17 | Danca Kaulitz |  Billie Joe Armstrong
tokio-twins-hotel.blog.cz


Durch die Nacht mit... Wolfgang Joop und Bill Kaulitz

30. října 2010 v 16:53 | Danca Kaulitz |  Novinky o TH
Paparazzi, křičící fanoušci a uprostřed toho jenom dva, na první pohled v základu rozdílní promenenti:
"Tokio Hotel"- frontmann a módní návrhář - oba se řadí k německým nejúspěšnějším exportním artiklům, přestože se předtím ještě nikdy nepotkali, od začátku si skvěle rozuměli. Společný večer začal u módní značky Wolfganga Joopa, "Wunderkind", kde si Bill Kaulitz ihned ochotně vyzkoušel věci z Joopovy kolekce. Kaulitz připouští, že bych chtěl nejraději sám navrhnout kolekci, novými nápady Joopa je ale nadšen. Potom se jde na vrchol Eiffelovy věže. Bill Kaulitz  s Tokio Hotel u symbolu Paříže před půl milionem lidí už vystupoval, ale až doteď nikdy nebyl nahoře. Následuje návštěva v Palais Beauharnais. Tady se nachází sídlo německého velvyslance, už tady bydleli Wagner a Bismarck. Joop a Kaulitz se zdají být zaujati napoleonským empírem. V Café de Flore se mluví o vážných tématech jako je prokletí internetu a s tím je i spojený zvyšující se nedostatek uznání umění a kultury. Bill tak oznamuje, že velká část songů z posledního alba Tokio Hotel byla už předtím na internetu? Není divu, že radostné očekávání na novou desku všeobecně klesá. Než se bude pokračovat, nechává si Joop narychlo přinést tužku a papír a kreslí zpěvákův portrét.


HD koncert v kinech?

30. října 2010 v 16:48 | Danca Kaulitz |  Novinky o TH
HD koncert v kinech.
Trend, který zavádí Movieland. Na velkých obrazovkách budou brzo ukázáni Depeche Mode a Tokio Hotel.

[...]

"Bylo velkým potěšením vědět, že lidé, kteří si často nemůžou dovolit lístek za 100.000 $, můžou vidět jejich oblíbené kapely prostřednictvím magie kina," řekl Ricardo Osorio, marketingový manažer Movieland.

Řetězec bude promítat také Tokio Hotel, na billboardy se můžete těšit v příštích dnech.

Tokio Hotel
America
. Source: FM Box.


MTV EMA Soutěž! - MTV EMA Contest!

28. října 2010 v 21:55 | Danca Kaulitz |  Novinky o TH

Už zbývá jen týden do hlasování v MTV Europe Music Awards a několik fanklubů z různých zemí se spojilo a vytvořilo pro vás speciální soutěž!
Co je lepší, než že Tokio Hotel vyhrají? VÝHRY! Máme pro vás více než jen jednu, počínajíc podepsaným CD k tričkám... ale jen jedna věc nám v tom brání - pokud Tokio Hotel   nevyhrají, vy také ne! Proto musíme hlasovat jak jen to jde aby jsme ceny mohli předat.

Co pro to musíš udělat?
- hlasovat pro Tokio Hotel v kategorii Nejlepší World Stage vystoupení
ZDE!
- poté poslat email na EMAcontest@gmail.com. Nejprve napíšete do předmětu "Hlasoval/a jsem pro Tokio Hotel !" a do emailu poté přidáte své jméno a přijmení a taky z jaké země jste.
- hlasování na EMA končí 4. listopadu a uzávěrka soutěže je 5. listopadu!
- tato soutěž je otevřena celosvětově!

Pomatujte, že pokud TH nevyhrají, nemůžeme věnovat výhry zúčastněním. Proto hlasujte jak jen můžete!:) Tady se můžete podívat, o co všechno se hraje...

Plus! Přidej se k nám a dej všem fanoušků vědět, kolikrát si už hlasoval, jaké ceny by jste chtěli vyhrát a vše co tě jen napadne. Pokud máte Twitter, ve svých tweets vždy používej #EMATH. Pokud Tokio Hotel vyhrají, výherci budou vybrání náhodně a dozvíš se je na našich stránkách 8. listopadu!

Do soutěže se nezapojuje jen oficiální fanklub z Česka, ale také z Rakouska, Belgie, Canady, Dánska, Německa, Finska, Francie, Litevska, Filipín, Rumunska, Ruska, Španělska, Holandska, Ukrajiny a Anglie.
Bill Kaulitz for Saturn - další dvě videa:-)

27. října 2010 v 22:20 | Danca Kaulitz |  Videa TH

Alice: Co je to tu za ptáka?
Pták: Odkud bych to měl vědět?
Bill: Ty umíš mluvit?
Pták: Ty umíš zpívat?
Bill: Všechno je otázka techniky.


Tokio Hotel - v soukromém tryskovém letadle a se čtyřmi psy do L.A.!!

26. října 2010 v 14:55 | Danca Kaulitz |  Novinky o TH
tokio-twins-hotel.blog.cz
Tom a Bill Kaulitzovi nastoupili v noci na 24. října do jejch soukromého tryskového letadla na letišti v Hamburku. Letí do Los Angeles - město je jejich novým domovem.

V noci nastoupili Bill (21) a Tom (21) Kaulitzovi z německé mezinárodně úspěšné rockové kapely "Tokio Hotel" na letišti v Hamburku do soukromého letadla!

U sebe měli jejich čtyři psy, pomocníci dali nespočet kufrů do pronajatého letadla.

Je to rozloučení na velmi dlouhou dobu. S jejich producentem a manažerem Davidem Jostem, který už přes rok bydlí v Beverly Hills, tam následující měsíce chtějí psát nové songy. Jak  BILD zjistil, Bill a Tom se stěhují do vily ve West Hollywood.

Teď fanoušci jen doufají, že kapela přesto dorazí 7. listopadu do Madridu, kde jsou Tokio Hotel společně s Green Day, Gorillaz a Katy Perry nominováni na MTV EMA.
DAA - ukázka fotky TH

26. října 2010 v 12:50 | Danca Kaulitz |  Novinky o TH
A tady to je! Jedna z fotek, kterou udělali Bill a Tom Kaulitzovi pro DAA a knihu, ručně podepsané a připraveno na aukci v Antwerp 29.října v aukčním domě Campo&Campo! Může být viděno tento týden každý den od 11:00-18:00. Co si lidi myslíte?Green Day → MTV World Stage v Evropských kinech!!

26. října 2010 v 11:47 | Danca Kaulitz |  Novinky o GD
Loňské vystoupení Green Day - 21st Century Breakdown na MTV World Stage ( které je nominováno na ceny EMA) bude uvedeno do kin ve vybraných městech po celé Evropě a to 15. listopadu 2010. Bude to pouze během jednoho večera a konečný seznam měst bude oznámen v nejbližší době. Části této show byli hrány v TV v Evropě v loňském roce a v USA na začátku tohoto roku. Koncert je natočen v loňském roce v Mnichově v Německu.

Aktuální seznam kin, kde se bude show vysílat můžete nalézt na Arts Alliance Media, kde se v součastné době uvádí: Rakousko, Bulharsko, Chorvatsko, Francie, Německo, Irsko, Malta, Portugalsko a Spojené království. Stále se ještě čeká na konečný seznam, který bude schválen kapelou.

Tady je trailer k této show↓↓


Billie Live:-)

26. října 2010 v 11:11 | Danca Kaulitz |  Billie Joe Armstrong
tokio-twins-hotel.blog.cz


Happy Birthday tokio-twins-hotel!!!!!

25. října 2010 v 14:49 | Danca Kaulitz |  Já a blog
Když jsem přesně před třemi lety seděla u počítače a zvesela vyklikávala na blog.cz údaje o novém blogu, říkala jsem si, že když vydrží rok tak to bude rekord...Jenže dnes tu sedím znova a opět svému blogu píšu přání k narozkám. A to potřetí. Vážně mě nenapadlo, že se do svýho blogu tak zamiluju a denně u něho budu trávit hodiny, abych ho nařachala článkama, obrázkama a plno dalšíma věcma. Je to jako moje dítě a já jsem ráda, že jsem ho vypiplala až do dnešní podoby...

S blogem jsem si dala opravdu hodně práce a od začátku se tu mnoho změnilo....Původně to byl blog věnovaný pouze kapele Tokio Hotel, ale od července letošního roku se rozrostl ještě o jednu úžasnou kapelu a to Green Day, kterým jsem fandila asi stejně dlouho jako Tokiákům, ale až koncert v Holešovicích 29.6.10 mě přesvědčil, že i Green Day si zaslouží své místečko u mě na blogu.... To pro mě znamená dvojnásobek práce, ale já jsem ráda, že to má cenu, protože mi na blog za tu dobu přišlo téměř 30 000 lidí a to je pro mě neuvěřitelně velký číslo a důkaz toho, že tu nic nedělám jen pro srandu králíkům...

Největší dík tedy samozřejmě patří hlavně vám!!! Vám, co můj blog pravidelně navštěvujete, necháváte tu pozitivní komentáře a rádi se sem vracíte a v neposlední řadě mím báječným SBčkám, který bych za nic nevyměnila....  
tokio-twins-hotel.blog.cz

CMA Wild & Young Award 2010 (hlasování)

25. října 2010 v 11:35 | Danca Kaulitz
http://img14.imageshack.us/img14/1995/40392129151907130764127.jpg
Již od včerejška probíhá hlasování v CMA Wild & Young Awards 2010.
Hlasovat můžete každý den jednou a to až do 12. listopadu. Pak bude další část hlasování.
Nominaci mají Tokio Hotel i Green Day a po dlouhé době každý v jiné katergorii..

Hlasovat pro obě kapely můžete na této stránce